Saturn Fitness - Klub Fitness Targówek

WARSZAWA TARGÓWEK
Karol Ciborowski

"Granice są po to, aby je przekraczać..."

Na pierwsze zajęcia fitness przyszedł, jako uczestnik, 10 lat temu, kiedy postanowił zrzucić kilka kilogramów. Gdy osiągnął cel, postawił sobie kolejny - stanąć przed grupą - i tak od 8 lat prowadzi zajęcia fitness, chociaż cały czas twierdzi, że można byłoby coś jeszcze poprawić w sylwetce. Do swoich zajęć wnosi mnóstwo pozytywnej energii, dobrej zabawy i przede wszystkim solidnego wysiłku. Najważniejsi są dla niego uczestnicy zajęć. To oni dają mu radość, satysfakcję i motywują do działania. Widzieć uśmiech na ich twarzach - bezcenne. Prowadząc zajęcia wyznaje jedną zasadę - zmęczyć prostymi rzeczami.

Zawodowo zajmuje się kontrolingiem finansowym. Uwielbia oglądać komedie romantyczne, pić czerwone wino (najlepiej półwytrawne) i do tego jeść pizze w rozmiarze XXL domowej roboty. Czwartym nałogiem jest kawa, która najlepiej smakuje w wersji latte na mleku kokosowym. Nie lubi oglądać meczy oraz pić piwa, chyba, że jest to Lech Free z miętą i limonką :) Jeśli spędza wakacje, to tylko w klimacie gorących piasków i piekącego słońca, uskuteczniając błogie lenistwo. Na co dzień jest optymistą, nie usiedzi w jednym miejscu, a fitness jest jego największym uzależnieniem. Jeśli jesteście gotowi na ostry wycisk oraz lubicie pompki, zajęcia z Karolem są właśnie dla Was.

Rodzaje i godziny zajęć

16.10 - wtorek
17:50 BODYCOMBAT
18:50 BODYPUMP
18.10 - czwartek
18:00 X-TRAINING
19:00 BODYCOMBAT

Poznaj pozostałych instruktorów aerobiku:

Poznaj Magdę

Magda Hejnrych

Instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Fitness jest moim sposobem na życie. Uczestniczę w szkoleniach wybierając najlepsze polskie i zagraniczne szkoły fitness. Ciągle szukam nowych możliwości rozwoju.
Poznaj Renatę

Renata Kołodziejczyk

Na codzień wychodzi z założenia iż "chcieć to móc" więc chętnie podejmuje każde ciekawe życiowe i zawodowe wyzwanie:) 12 lat temu rozpoczeła swoją wielką przygodę z fitnessem, który stał się jej wielką pasją, sposobem na życie i dobre samopoczucie...
Poznaj Olgę

Olga Marek

Taniec i fitness to dwie dziedziny, które od lat są obecne w moim życiu. Jako instruktor Zumba(r) Fitness mogę je ze sobą idealnie połączyć,a przy okazji wymienić z innymi nieopisane pokłady pozytywnej energii.
Alina Cud Dziewczyna!

Alina Guzenda

Fitness jest moim sposobem na życie, dość dobre zdrowie, świetne samopoczucie, umiarkowanie zadowalający wygląd, Lecz przede wszystkim to sposób na zdobycie wielu zwariowanych przyjaciół ogarniętych tą samą pasją!
Dowiedz się więcej

Ewa Boniecka

Ewa jest absolwentką AWF-u w Warszawie, mgr fizjoterapii. Jako fizjoterapeutka od wielu lat usprawnia ludzi odpowiednio dobranym treningiem. Od 5 lat jest instruktorem fitness, co dla niej jest nie tylko pracą, ale również sposobem na promowanie zdrowego trybu życia i oczywiście wielką pasją. Można ją poznać po szczerym uśmiechu i otwartej naturze.
Poznaj Marzenkę

Marzenka Matuszewska

Jestem rehabilitantką z ponad 25 letnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej. Staram się pomagać osobom dotkniętym problemami w obszarze narządu ruchu.
ĆWICZ Z PRZEMKIEM!

Przemek Żochowski

Zajmuję się sportem od 8 roku życia i nie wyobrażam sobie innej pracy której mógłbym poświęcić tyle czasu i zaangażowania.
Poznaj Kasię

Kasia Gnich

Dyplomowana instruktorka tańca sportowego (o specjalności taniec towarzyski i hip-hop) Jednym słowem z wykształcenia i rozsądku - Pani Prawnik, z zamiłowania i temperamentu - zwariowana i wiecznie uśmiechnięta instruktorka Zumba® Fitness oraz tańca.
Poznaj Mateusza

Mateusz Osiadacz

Zawsze uśmiechnięty i pełen temperamentu dyplomowany instruktor Zumba Fitness. Jako jeden z niewielu instruktorów w Polsce kurs ukończył pod okiem samego Beto Pereza - twórcy programu Zumba Fitness.
Poznaj Martę

Marta Buza

Wyznaję zasadę, że to ja jestem dla klientów, a nie odwrotnie:) Z jednej strony, poprzez uśmiech i życzliwość, staram się stworzyć przyjazną i swobodną atmosferę zajęć, z drugiej natomiast jestem wymagająca i usiłuję motywować do ciężkiej pracy.
POZNAJ WIKTORIĘ!

Wiktoria Gawryołek

Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Energiczna, szalona, pozytywnie zakręcona i zawsze uśmiechnięta!
POZNAJ KAMILA

Kamil Zieliński

Młody, ambitny, pełny energii, uśmiechu. Swoją pasją do sportu zaraża wszystkich dookoła. Całe życie związany ze sportem.
POZNAJ VIOLĘ

Viola Wilkins

Jestem instruktorem fitness i trenerem personalnym. Jestem instruktorem fitness i trenerem personalnym. Studiowałam w Instytucie Kultury Fizycznej w Szczecinie, Od 30 lat czynnie związana jestem ze sportem wyczynowym jak i rekreacyjnym, oraz pracą taneczno-artystyczną.
POZNAJ OKTAWIANA

Oktawian Zagórski

Wokalista, instruktor Zumba® Fitness, Fitness i Hip-Hop z wieloletnim doświadczeniem. Łączy znakomitą technikę i metodykę prowadzenia zajęć z wrażliwością muzyczną i precyzją tańca.
POZNAJ ANITĘ

Anita Szołdra

Instruktor kulturystyki, trener personalny. Instruktor Les Mills BODYCOMBAT oraz BODYPUMP. Uwielbia pracę z ludźmi, jest ZAWSZE uśmiechnięta. Aktywnie promuje zdrowy tryb życia.
POZNAJ OLIWIERA

Oliwier Zalewski

...
.

Saturn Team .

.